Benieuwd of er nu paniek onder de influencers gaat uitbreken

Alles wat niet met radio te maken heeft. Tv, internet, kranten enz.

Moderator: admin6

Plaats reactie
Gebruikersavatar
froz0
Berichten: 454
Lid geworden op: 27 aug 2010 11:13

Benieuwd of er nu paniek onder de influencers gaat uitbreken

Bericht door froz0 »

Bent u iemand die veel video’s op het internet plaatst? Bent u een invloedrijke YouTuber, TikTok-er of Instagrammer? Dan bent u een influencer. U valt onder toezicht van het Commissariaat voor de Media. U moet zich houden aan de Mediawet.

https://www.hbpmedia.nl/reclameregels-g ... rs-gelden/
All wiyht, rho sritched mg kegtops awound?
Gebruikersavatar
big T
Berichten: 4518
Lid geworden op: 25 jul 2004 01:59

Re: Benieuwd of er nu paniek onder de influencers gaat uitbreken

Bericht door big T »

Tendentieus zo een titel op de website.
Of je veel filmpjes plaats is het criteria niet maar of je ook reclame maakt in je filmpjes, is het criteria.
Werd ook tijd dat dit gereguleerd wordt, kinderen geloven echt wat zo een persoon uitkraamt.
glokhoff
Berichten: 882
Lid geworden op: 27 jan 2013 14:03

Re: Benieuwd of er nu paniek onder de influencers gaat uitbreken

Bericht door glokhoff »

Ik ben benieuwd hoe succesvol het CvdM hiermee zal zijn... en gaat dit ook gelden voor influencers die vanuit het buitenland opereren ? Ik zie al een ouderwetse U-bocht constructie voor me... -+dance
Oortjes
Berichten: 8432
Lid geworden op: 22 feb 2004 19:21

Re: Benieuwd of er nu paniek onder de influencers gaat uitbreken

Bericht door Oortjes »

froz0 schreef: 25 mei 2022 08:31 Bent u iemand die veel video’s op het internet plaatst? Bent u een invloedrijke YouTuber, TikTok-er of Instagrammer? Dan bent u een influencer. U valt onder toezicht van het Commissariaat voor de Media. U moet zich houden aan de Mediawet.

https://www.hbpmedia.nl/reclameregels-g ... rs-gelden/
Het gaat om mensen die dit als ondernemer doen, ingeschreven staan bij de Kamer van Koophandel. Dat daar reclameregels voor gelden, lijkt me logisch. Ik zie geen reden voor u-bochten.
Rock 'n roll is better than music!
Plaats reactie