Audio Logger (bedienbaar via regel in txt bestand)

Alles over software pakketten voor jouw station.

Moderator: admin6

Plaats reactie
A
Berichten: 112
Lid geworden op: 27 jul 2004 20:40

Audio Logger (bedienbaar via regel in txt bestand)

Bericht door A »

Ik ben op zoek naar een (liefst freeware) audio logger die op basis van de logfile van onze automatisering een opname start en stopt + wegschrijft. Dit moet deze dan kunnen doen op basis van (aanpasbare) keywords in de laatste regel van de logfile. Dit betreft overigens een *.txt bestand.
Bijvoorbeeld: 'Opener 10 uur' doet de opname starten, 'Sluiter 10 uur' doet de opname stoppen. Daarna wordt deze in een map weggeschreven als bijv. mp3 bestand. Onze automatisering heeft (nog) geen mogelijkheid tot GPIO of UDP aan boord, dus vandaar deze manier.
Wie weet iets hiervoor?
It deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmtoant tihng is
taht frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. Tihs is bcuseae we raed the wrod as one.
Gebruikersavatar
sverrips
Berichten: 648
Lid geworden op: 03 apr 2011 15:53

Re: Audio Logger (bedienbaar via regel in txt bestand)

Bericht door sverrips »

In Linux zou ik zo een bash scriptje kunnen schrijven die dat kan, maar ben bang dat het Windows betreft. Kan je iets meer aangeven wat je gebruikt ?
https://linux.radio ( Powered by LinuxRadio.Tools V2402 with AI Intergration )
Gebruikersavatar
MFM
Berichten: 3833
Lid geworden op: 11 jul 2005 16:56

Re: Audio Logger (bedienbaar via regel in txt bestand)

Bericht door MFM »

MCRS logger doet (deed?) dat, je kunt ongeregistreerd altijd 1 kanaal gebruiken. Wordt per uur opgenomen en opgeslagen.
Geen script nodig.

https://www.abyssmedia.com/mcrs/
Plaats reactie