IK maak gebruik van een dx2000 mixer, echter is zojuist mijn interne geluidskaart overleden, nu dacht ik de usb te willen gaan gebruiken van mixer alleen vind ik deze kabel niet meer. kan ik daarvoor elk type usb kabel gebruiken, of moet dit een specifieke zijn. ik vind nergens deze kabel los bi bax of thoman of music store. Zouden jullie me hierin kunnen adviseren, zonder verkeerd over te komen.
Ik weet niet of de orginele usb kabel die erbij zat een speciale functie nog had, vandaar de dvraag.
Voor zover ik weet kun je daarvoor een normale USB kabel gebruiken. Maar het soort met de vierkante aansluiting die in de DX2000 moet is wellicht wat moeilijker te vinden tegenwoordig.
De kabels had ik al gevonden die bestel ik wel op de hoek bij kabel.. maar ik vroeg me af of dat niet een speciale audio kabel was of je de standaard usb kabels wel kunt gebruiken . Ivm dat het audio doorvoer is.
Elke standaard printerkabel, USB-B (mixer) naar USB-A (of USB-C als je een Apple hebt) doet het kunstje. Online bestellen van dit soort kabels is zonde, de verzendkosten zijn meer dan de prijs van de kabel. Klim op de fiets of trek je wandelschoenen aan. Bij de lokale bouwmarkt/elektrowinkel/kabelwinkel/computerwinkel of kringloop ben je voor een paar euro klaar. Let op met de sample rate in je software, alleen 48 kHz wordt geaccepteerd.
USB 2 en USB 3 kabels mogen maximaal 5 meter lang zijn, maar zoals Remco al zegt zijn korte kabels best practice.
It's only vintage if it works. Otherwise it's just old crap.
Geen probleem, dankejwel, ja zonder reclame te maken maar wij hebben kabel direct op de hoek. dat is voor mij 500 meter lopen naar het magazijn :). dus dat komt goed dankjullie wel topic mag gesloten worden.